(0312) 235 50 80
info@sigortacayyolu.com
(0312) 235 50 80
info@sigortacayyolu.com 

Anadolu Sigorta, Çayyolu Sigorta Aracılık Hizmetleri aracılığıyla ‘Mehmetçik Yaşam Sigortası’nı TSK personeline sundu. Poliçeyle, TSK mensuplarının vefat veya maluliyeti durumunda tazminat ödenmesi amaçlanırken, ‘Mehmetçik Kasko’ ürünü ile de TSK personeline geniş teminatlı ve özel indirimli kasko hizmeti veriliyor.
Türkiye’nin öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta, Türkiye’nin teminatı Mehmetçiklerimizi güvence altına alıyor. Anadolu Sigorta bu kapsamda vatani görevini yapmakta olan er ve erbaşlarımız ile TSK personeli için uygulayacağı ve Anadolu Sigorta’nın acenteliğini üstlenen ÇAYYOLU  Sigorta Aracılık Hizmetleri Limitet şirketi aracılığı ile hizmete sunacağı Mehmetçik Yaşam Sigortası sözleşmesini geçtiğimiz günlerde imzaladı.
Anadolu Sigorta imzalanan bu sözleşme çerçevesinde, “Mehmetçik Yaşam Sigortası” ürününü piyasaya sürüyor. TSK mensupları için geliştirilen bu ürün ile TSK mensubu personelin vefatı veya maluliyeti durumunda geride kalan ve bakmakla yükümlü oldukları kişilere ve kendilerine tazminat ödenmesi amaçlanıyor.
Kapsamı oldukça geniş tutulan Mehmetçik Yaşam Sigortası, silah altındaki er ve erbaşların yanı sıra uzman erbaşlar, uzman jandarmalar, sivil ve uzman memurlar, astsubaylar, yedek subaylar, subaylar ile bu kişilerin eşlerini, askeri okul öğrencilerini ve TSK yararına faaliyet gösteren vakıflarda çalışan personeli ve eşlerini kapsıyor.
Bununla birlikte TSK personeline özel Mehmetçik Kasko ürünü de Anadolu Sigorta ile Mehmetçik Vakfı Sigorta Aracılık Hiz. Lt.Şti. arasında imzalanan bir sözleşme ile hayata geçirildi. Bu ürün ile Anadolu Sigorta’nın sigortalılarına sunduğu geniş kapsamlı Birleşik Kasko’da yer alan tüm teminatlar da TSK personeline özel indirimler ile sunuluyor.
Bu konular ile ilgili açıklamalarda bulunan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, Haziran 2008 ayında Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen savunma firmalarından olan ASELSAN’a da hizmet vermeye başladıklarını belirterek, Anadolu Sigorta olarak Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk savunma sektörüne destek vermekten gurur duyduklarını belirtti.
“Mehmetçik Yaşam Sigortası” ve “Mehmetçik Kasko” ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için  0312 235 50 80 Çayyolu Sigorta ...