(0312) 235 50 80
info@sigortacayyolu.com
(0312) 235 50 80
info@sigortacayyolu.comÇayyolu Sigorta sizin için en ucuz sigorta bulabilmek adına 23 farklı şirketten fiyat alarak en uygun fiyatı vermeyi garanti ediyoruz.
http://www.sigortacayyolu.com/policesatis.html
adresinde formu doldurarak , yada 0312 235 50 80 numaralı telefonumuzu arayarak en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.
Aynı zamanda Türkiyenin heryerine ücretsiz olarak aynı gün içerisinde kargo hizmetimizde vardır..Trafikte seyreden tüm araçlar için yaptırılması zorunlu bir sigorta olan trafik sigortası, herhangi bir kaza anında karşı tarafa veya üçüncü şahıslara verilen zararları temin etmeyi amaçlar. Zorunlu trafik sigortası olmayan araçlar tespit edildiğinde bağlanmakta ve sürücü hakkında cezai işlem yapılmaktadır.

Trafik Sigortası Fiyatları yılda bir kez belirlenmekte ve Ocak ayında yayınlanmaktadır.Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği(TSRŞB) tarafından yayınlanan bu fiyatlar, aracın kullanım şekli, ticari olup olmadığı, ruhsat sahibi bilgileri, kayıtlı olduğu il ve poliçenin zamanında yenilenip yenilenmediğine göre belirlenmektedir. Fiyatlar illere göre farklılık göstermekte ve hasarsızlık indirimi trafik sigortasında da geçerli olmaktadır. 

 
Yılbaşında belirlenen trafik sigortası fiyatları tüm sigorta şirketlerince kullanılmakta olup, hasar anında karşılanacak olan teminatlar ve limitler sabit olarak belirlenmiştir. Ancak sigorta şirketleri, tüketicilere cazip gelecek ek hizmetler ve teminatlar da sunabilmektedir. Bu nedenle en ucuz trafik sigortası için farklı şirketlerin sundukları paketler ve ödeme koşulları incelenmelidir.

ucuz sigorta , ucuz kasko , ucuz sigorta ankara , en ucuz sigorta , en ucuz sigorta ankara , trafik sigortası en ucuz , ucuz trafik sigortası , en ucuz trafik sigortası , trafik sigortası ankara , 2014 trafik sigortası fiyatları , trafik sigorta fıyatı, ucuz trafik sigortası ankara , en uygun kasko , en uygun fiyatlı sigorta , sigorta fiyatı hesaplama , ankaradan ucuz trafik , ankaradan ucuz kasko , ankarada ucuz trafik sigortası , ankarada ucuz trafik sigortası , sigorta teklifi , online sigorta yaptır , online sigorta kestir , ucuz trafik sigortası kestirme , ucuz ticari sigortası , ucuz taksi sigortası , ucuz taksi poliçesi , ticari sari araçlara trafik , en uygun trafik ticari araç , kamyonetler için en uygun trafik , ankara ticari araç sigorta , taksiciler federasyonu trafik poliçe , poliçe ucuz , ucuzt trafik sigortası tırafik sigortası ankara , tırafik sigortası ucuz ,